header-b.png

Zprostředkování videohovoru s rodinami

header-side-image.png

Vážená paní, vážený pane,

uvědomujeme si, že státem nařízená opatření jsou nepříjemná pro naše klienty, stejně jako pro Vás, jejich blízké, kdy všem chybí tolik potřebná komunikace.

Společnost Philip Morris ČR a.s. spustila unikátní projekt „Tablet od srdce“. Díky projektu jsme obdrželi darem tablet ke zprostředkování videohovorů klientů s rodinami.

Tablet obsluhuje naše pracovnice a je v provozu pondělí až pátek od v čase 9:00 – 15:00. Spojení je možné navázat prostřednictvím Vašeho mobilního telefonu, tabletu, nebo počítače přes aplikaci WhatsApp, (https://www.whatsapp.com/download). Hovory a videohovory WhatsApp využívají internetové připojení. K dispozici je audio i video přenos.

Telefonní číslo tabletu, se kterým se můžete spojit výhradně prostřednictvím aplikace WhatsApp (na toto číslo nevolejte běžným telefonním hovorem, nikam se nedovoláte) je 775 899 181.

V případě zájmu o hovor Vás žádáme, abyste kontaktovali naši pracovnici na e-mail kordulova@ddkytin.cz k domluvě na času hovoru a dalších podrobnostech. Do e-mailu prosím uveďte Vaše jméno, jméno klienta a požadovaný čas hovoru. Naše pracovnice bude k dispozici při případné asistenci u hovoru. Aby se dostalo na všechny, prosíme, respektujte maximální dobu hovoru .

Věříme, že uvítáte a oceníte tuto možnost spojení s Vašimi blízkými.

Domov Kytín

 

 

 

Čtvrtek 28. 05. 2020

Jídelníček

  • snídaně Bílá káva, čaj, máslo, džem + dia, tmavé pečivo, chléb A-1,7
  • oběd Hovězí vývar s nudlemi, Svíčková na smetaně + (dieta-Dušené hovězí maso na zelenině), houskový knedlík A- 1,3,7,9
  • večeře Tuňáková pomazánka, chléb A-1,3,4,

Souhlas s cookies

Dalším používáním webu souhlasíte s používaním cookies.

OK