header-b.png

Změny pravidel pro vstup návštěv platné od 12. 7. 2022

header-side-image.png

Vážené návštěvy,

Vzhledem k tomu, že Středočeský kraj v poslední době kopíruje celorepublikový trend v podobě kontinuálně vzrůstajícího počtu nových případů onemocnění Covid-19, požadujeme při návštěvách u klientů v Domově Kytín nosit po celou dobu návštěvy respirátor či nanoroušku a dodržovat i další hygienická opatření, jako jsou důkladné mytí či dezinfekce rukou.

Žádáme Vás o odložení návštěvy v případě projevů jakéhokoli infekčního onemocnění až do doby, kdy příznaky onemocnění zcela vymizí. Zrovna tak po návratu ze zahraniční dovolené, zejména, pokud jste využili hromadné dopravní prostředky anebo se v rámci rekreace účastnili aktivit, při kterých jste byli bez ochranných prostředků dýchacích cest v blízkém kontaktu s větším počtem cizích lidí, doporučujeme s návštěvou klientů nejméně 3-5 dní počkat. Je to absolutní minimum, které můžete v zájmu ochrany zdraví i životů nejen svých blízkých v době vzrůstajícího rizika nákazy udělat.

Tato forma prevence současně přispěje i k tomu, aby se později nemusela přijímat daleko razantnější hromadná opatření např. v podobě úplného zákazu návštěv v Domově Kytín.

Seniorům doporučujeme v případě pohybu a pobytu mimo domov, nosit v uzavřených prostorech (zejména v MHD, v ordinacích, obchodech, provozovnách služeb) respirátor či nanoroušku.

Návštěvní dny ani hodiny prozatím nejsou přesně stanoveny, vyžadujeme tedy pouze nošení respirátoru a dodržování hygienických opatření.

Děkujeme za pochopení

 

Sobota 25. 03. 2023

Jídelníček

  • snídaně Kakao, káva, čaj, máslo, loupák/dia pečivo, pečivo A-1,7
  • oběd Kapustová polévka, Krůtí kotlík, těstoviny + dietní úprava A-1,9
  • večeře Sýr Eidam 100g, máslo porce, chléb A-1,7

Souhlas s cookies

Dalším používáním webu souhlasíte s používaním cookies.

OK