header-b.png

Tablety - audiovizuální spojení

header-side-image.png

Omlouváme se, momentálně není z technických důvodů dostupné. Pracujeme na nápravě situace.

Vážení rodinní příslučníci,

uvědomujeme si, že státem nařízená opatření jsou nepříjemná pro naše klienty, stejně jako pro Vás, jejich blízké, kdy všem chybí tolik potřebná komunikace.

Od společnosti Philip Morris ČR a.s. ve spolupráci s Asociací poskytovatelů sociálních služeb ČR a Nadací Charty 77 spustila, jsme díky unikátnímu projektu „Tablet od srdce“ získali darem dva tablety. Můžeme tedy poskytnout audiovizuální spojení mezi vámi a klienty.

Tablet obsluhují naši pracovníci v čase pondělí - pátek 10:00 - 14:00. Spojení je možné navázat prostřednictvím Vašeho mobilního telefonu, tabletu, nebo počítače přes aplikaci WhatsApp, (https://www.whatsapp.com/download). Hovory a videohovory WhatsApp využívají internetové připojení. K dispozici je audio i video přenos.

Telefonní číslo tabletu, se kterým se můžete spojit výhradně prostřednictvím aplikace WhatsApp (na toto číslo nevolejte běžným telefonním hovorem, nikam se nedovoláte) vám sdělíme v e-mailu při dohodě na termínu. Využijte prosím dohodu s pracovnicí prostřednictvím e-mailu kordulova@ddkytin.cz nebo eberlova@ddkytin.cz na konkrétním dni a hodině, aby si pracovnice mohla vyčlenit čas.

Aby se dostalo na všechny, prosíme, respektujte maximální dobu hovoru 15 min.

Věříme, že uvítáte a oceníte tuto možnost spojení s Vašimi blízkými.

 

Středa 10. 08. 2022

Jídelníček

  • snídaně Bílá káva, čaj, máslo, sýr Arla, pečivo, chléb A-1,7
  • oběd Drůbeží vývar, Bratislavská vepřová plec, houskový knedlík + dietní úprava A-1,3,7,9
  • večeře Špagety se šunkou a kečupem A-1,7,9

Souhlas s cookies

Dalším používáním webu souhlasíte s používaním cookies.

OK