header-b.png

Novinky

header-side-image.png

Změny úhrad platné od 1.1.2023

Od 1.1.2023 se dle úhradové vyhlášky MPSV mění výše úhrad za poskytování péče v Domově Kytín, terénní pečovatelské služby, obědů a jejich dovozu. Aktuální ceníky jsou k nahlédnutí v Naše služby > jednotlivé poskytované služby > Dokumenty.

Akce Domova Kytín na rok 2023

Plánované akce v Domově Kytín na rok 2023. Další akce budeme postupně doplňovat. Každý je vítaný.

     
     
     
     

Změny pravidel pro vstup návštěv platné od 12. 7. 2022

Vážení, s platností od 12. 7. 2022 požadujeme nošení respirátoru, který podmiňuje vstup osob do Domova Kytín. Toto opatření je preventivní, jelikož naším zájmem je chránit zdraví klientů Domova Kytín. Více informací po rozkliknutí novinky.

Děkujeme za pochopení

Poděkování sponzorům Domova Kytín

Velmi děkujeme všem sponzorům za jejich finanční pomoc, díky které můžeme zpříjemnit pobyt našim klientům.

Sponzorské dary jsou využívány k uhrazení hudebních vystoupení, návštěv canisterapeutických psů, převážně u lůžek oddělení s vyšší mírou podpory, i k podpoře fotokroužku, pořízení materiálu pro práci klientů v dílně, různé rehabilitační pomůcky, které často používáme při tréninku jemné motoriky.

Sponzorské dary finančně významně zajistí pomoc při pořádání Velkého letního koncertu, Májových slavností a Oslav dne seniorů, při kterých na venkovní terase za doprovodu osvědčených hudebníků grilujeme prase. Na další využití finančních darů se můžete podívat ZDE.

Sponzorské dary také přispívají našim papouškům v zoo koutku na krmení, hračky a další potřebné vybavení.

Dále sponzorské dary využíváme ke gratulacím při významných životních jubileích našich klientů, k oslavám MDŽ, velikonočních a vánočních svátků.

Pořízení nového automobilu pro terénní pečovatelskou službu

V roce 2021 se nám podařilo ve spolupráci s Regionální dotační kanceláří získat dotaci ve výši 879.000,- Kč na pořízení nového osobního automobilu pro terénní pečovatelskou službu.

Virtuální prohlídka Domova Kytín

Vážení přátelé,

ve spolupráci s naším zřizovatelem, Středočeským krajem, jsme pro vás připravili virtuální prohlídku Domova Kytín. Tato virtuální prohlídka vám pomůže si udělat obrázek o našem domově a jeho příjemném prostředí. Věříme, že se vám tato prohlídka bude líbit a zároveň vám poskytne nezbytné informace, které vám pomohou s výběrem vhodného sociálního zařízení pro vaše nejbližší.

Poděkování za úsměvy do schránky

Děkujeme všem, kteří do našeho domova zasílají úsměvy do schránky. V této nelehké době děláte radost nám i našim klientům.

Poděkování ředitele

Vážení rodinní příslušníci,

Vážení přátelé,

chtěl bych vám všem touto cestou upřímně poděkovat za vaši vstřícnost a solidaritu, kterou nám telefonicky i písemně projevujete. Věřte, že i v této nelehké době stále pečujeme o vaše blízké a příbuzné s nejvyšším možným nasazením. Pracujeme sice v omezeném počtu zaměstnanců, ale to nemá žádný vliv na kvalitu poskytovaných sociálních služeb. I naprostá většina klientů naši práci hodnotí velice pozitivně.

Opravdu hodně si vážíme vaší podpory, která nás v této situaci ubezpečuje a psychicky podporuje v tom, že naše práce má obrovský smysl a přináší do našich myslí radost a naději v lepší budoucnost.

Ještě jednou děkuji.

Ing. Petr Kordule – ředitel Domova Kytín

Poděkování za sponzorský dar společnosti dm drogerie markt s.r.o.

Poděkování za dar, který jsme využili k nákupu osmi invalidních vozíků pro naše klienty.

Informace o současné situaci v Domově Kytín

Vážení rodinní příslušníci,

Vážení přátelé,

v několika minulých týdnech byla situace v domově značně psychicky i fyzicky náročná jak pro klienty, tak pro zaměstnance. Měli jsme několik potvrzených pozitivních případů (klienti i zaměstnanci), ale zabojovali jsme a situaci jsme zvládli. I díky podpoře vás všech jsme se dopracovali k současnému nulovému počtu pozitivních případů. I nadále bude probíhat pravidelné testování antigenními testy dle nařízení MZ ČR a pevně věřím, že tu nulu udržíme.

V současné chvíli již mohou klienti chodit do společně jídelny a dále připravujeme i aktivizační práci s klienty (kroužky atd.) samozřejmě za podmínek dodržení veškerých proti epidemiologických nařízení.

Touto cestou chci také poděkoval všem zaměstnancům, kteří tuto složitou situaci výborně zvládli a také děkuji klientům a jejich rodinným příslušníkům za maximální podporu a pochopení.

Petr Kordule – ředitel

Poděkování Domovu Kytín

Své poděkování Domovu Kytín za poskytnutou péči své mamince vyjádřila paní Ivana Tejnorová. Toto poděkování nás všechny velmi potěšilo. Je pro nás zpětnou vazbou a znamením, že naši práci děláme s nejvyšším možným nasazením. Děkujeme

Sobota 10. 06. 2023

Jídelníček

  • snídaně Kakao, káva, čaj, máslo, vánočka/dia, pečivo A-1,7
  • oběd Pórková polévka, Kuřecí rizoto sypané sýrem, okurka A-1,7,9
  • večeře Paštika Krajanka 150g, chléb A-1

Souhlas s cookies

Dalším používáním webu souhlasíte s používaním cookies.

OK